namocypaktu - komentarze


PROJEKTY PFK Kompany:

Ego [Siv-Kakaroto, Śliwka Tuitam, DJ Haem] - skład z Częstochowy, który ma już na swoim koncie płytę "Nibylandia", wszyscy trzej mają bardzo oryginalne podejście do tego co robią, tworzą nowe rzeczy i nie boją się eksperymentów. W tej chwili pracują nad swoją drugą płytą, zrobili na nią już kilka kawałków min. wspólny z pfk,

Paktofonika [Magik, Rahim, Fokus] - skład o ogromnym potencjale, wydali dwie płyty: "Kinematografia", "Archiwum Kinematografii", niestety po śmierci Magika przestali istnieć, gdyż Paktofonika to pakt trzech osób i bez jednej z nich nie może nadal działać,

Pijani Powietrzem [Fokusmok & Śliwka Tuitam] - oryginalne i niekonwencjonalne teksty to niewątpliwe zalety tego składu, który ma na swoim koncie jedną płytę pt. "Zawieszeni W Czasie I Przestrzeni" i jak ostatnio słychać zamierza rozpocząć prace nad drugim krążkiem,

PFK Kombatanty [Rahuene, Siv-Kakaroto] - początkowo miała to być szersza ekipa koncertowa, jednak po nagraniu kilku kawałków przerodziło się to we wspólny projekt Raha i Siva.

Pokahontaz [Fokusmok, Rahuene, Be-De-Jot] - skład, który nagrywał na razie tylko featuringi, ale już poważnie pracuje nad swoją pierwszą płytą "Strach się bać", promował ją będzie singiel i teledysk do kawałka "W guowach...", który pojawi się już niedługo, cierpliwości...,

Straho [PFK KOMPANY] - pierwsza producencka płyta Rahima na której udzielali się jego przyjaciele z PFK Kompany i nie tylko nazywa się "Experyment: Psyho".

Usta Miasta Kast II - Fokus ma w planach wyprodukowanie drugiej części swojej składanki, jaka ma być koncepcja płyty narazie nie wiadomo.




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.05.2005 :: 01:48 :: ayw53.neoplus.adsl.tpnet.pl

justynka

hej aj lowiu!!!

Maciuś
18.01.2005 :: 18:16 :: cgx214.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Skoro prosisz o komenta to prosze bardzoAle proszę cię nie pisz mi ELO ZIOM i innych tehstów podobno hip-hop-owych.Uwielbiam PFK lecz nie posługuje się tymi zwrotami.Więc wystarczy zwykłe cześć lub poprostu hej
18.01.2005 :: 17:21 :: nat1.daminet.pl

_________@@@@@@@@__________@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@@______@@
________@@____________@@@__________@@
__________@@___________@__________@@
____@@@@@@______@@@@@___________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@
__@@____________@@@@@@@@@_______@@
_@@____________@@@@@@@@@@_____@@
_@@____________@@@@@@@@@___@@@
_@@@___________@@@@@@@______@@
__@@@@__________@@@@@________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@@@@@@@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@
__________@@@@@@@
___________@@@@@_@
.......................................@
........................................ @
........................................ .@
........................................ ..@
........................................ ...@........@@@
..............................@@@@..@... .@..........@
.........................@.............@ @@......@@
..............................@@@....... @..@@
........................................ ......@
........................................ .....@
........................................ ...@
........................................ .@
......................................@@ @
..................................@@@@@@
Siemka :-) dałam ci komentarzyk bo już mnie męczysz (żarcik) lubie wpadac na twojego bloga jest extra wiesz boje sie ze mnie zarazisz to bedzie najgorsze no ale co ja zrobie oka mykam jush jeszcze tu wpadne i lookne jak bedzie nowa nota strzałka ------>
18.01.2005 :: 16:13 :: xdsl-779.lubin.dialog.net.pl

Fazowy blog!
18.01.2005 :: 16:06 :: cih254.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

e(L)o a więc to ty piszesz na moim <już nie moim> blogu...jeśli zrobisz...podobny szablon na ola.talk.pl to będziesz...boski
Talk.pl :: Wróć